Verenigings informatie
Op deze pagina staat de belangrijkste verenigingsinformatie.
De klassen, teamsamenstellingen en categorieën van de spelers kunt u vinden via de TT-App
of klik op 'n link hieronder bij 'n vereniging. (tip kijk horizontaal op je telefoon)
Liever geen app, of heb je geen iOS of Android telefoon? Gebruik dan simpelweg de website van TTapp in een moderne browser en kies voor 'toevoegen aan startscherm'. De site voelt dan bijna helemaal als een app. Je mist dan natuurlijk wel een paar features die enkel in de app beschikbaar zijn, zoals pushberichten en agendasynchronisaties.
Bergeijk
Dr. Rauppstraat 11, Bergeijk | www.wilvo-ttvbergeijk.nl | bergeijk@ttle.nl | |
Wasgelegenheid: Ja | |||
woensdag 19.30uur | |||
TT-App Bergeijk | |||
Wedstrijdsecretaris | John Mandemakers | 06-51629634 | |
Teamcaptain | team 1 | Alwies van der Heijden | 06-42886756 |
Best
Johannes Verleunstraat 31, Best | www.ttvbest.nl | best@ttle.nl | |
Wasgelegenheid: Ja | |||
Alle teams dinsdag 20.00uur | |||
TT-App Best | |||
Wedstrijdsecretaris | Rob Pouwelse | 06-53787518 | |
Teamcaptain | team 1 | Marc Maas | 040-2412416 |
De Wiekslag
Fakellaan 1, 5624 EA Eindhoven | dewiekslag@ttle.nl | ||
Wasgelegenheid: Nee | |||
Alle teams maandag 20.00uur | |||
TT-App de Wiekslag | |||
Wedstrijdsecretaris | Danielle Zonnevijlle | 06-10617164 | |
Teamcaptains: | team1 | Hans Smulders | 06-14382368 |
team2 | Petro van den Bos | 06-24658368 | |
team3 | Ben Vermeer | 06-24545809 | |
Alleen toernooien: | René den Otter | ||
Dook Harks |
Flash
Tafeltenniscentrum "Flash"
Bekerakker 11a; Eindhoven | www.ttvflash.nl | 040-2428468 | flash@ttle.nl |
Wasgelegenheid: Ja | |||
team 1 dinsdag 20.00uur | |||
T 2-12 donderdag 20.00uur | |||
TT-App Flash | |||
Wedstrijdsecretaris | Timon Zijnge | 06-45636856 | |
Teamcaptains: | team 1 | Timon Zijnge | 06-45636856 |
team 2 | René van Bree | 06-38329681 | |
team 3 | René Bertrams |
0499-842965 |
|
team 4 | Kees Schalk | 06-27540450 | |
team 5 | Kim Klaus | 06-48797039 | |
team 6 | Maarten van den Bosch | 06-44552392 | |
team 7 | Lex Eijkelenkamp | 040-2122469 | |
team 8 | Jack Schalkwijk | 06-44768285 | |
team 9 | Sander van de Ven | 06-21309459 | |
team 10 | Rinus Quik | 06-50248246 | |
team 11 | Jacqueline van Rijsingen | 06-19035775 |
Geenhoven
Hoppenbrouwers 15; Valkenswaard | www.ttvgeenhoven.nl | 040-2016007 | |
Wasgelegenheid: Nee | |||
Alle teams dinsdag 19.30uur | |||
TT-App Geenhoven | |||
Wedstrijdsecretaris | Tom Vlassak | 06-21455743 | |
Teamcaptains: | team 1 | Theo Tuit | 06-29067340 |
team 2 | Jos van Horrik | 06-46194588 |
Kinawo
't Trefpunt Belgiëplein; Eindhoven | www.kinawo.nl | 040-2420410 | kinawo@ttle.nl |
Wasgelegenheid: Nee | |||
Alle teams donderdag 19.30uur | |||
TT-App Kinawo | |||
Wedstrijdsecretaris | Rajan van Aar | 06-24245932 | |
Teamcaptains: | team 1 | Marcel Selder | 06-46377934 |
team 2 | John Versluis | 06-43601945 | |
team 3 | Hans van Stippent | 06-18700596 |
Nuenen
Multifunctionele accommodatie ''De Koppelaar''
De Koppel 5, Nederwetten | www.ttvnuenen.nl | nuenen@ttle.nl | |
Wasgelegenheid: Ja | |||
Team 1 dinsdag 20.00uur |
|||
Wedstrijdsecretaris | Richard Vermeltfoort | 040-2838909 | |
Teamcaptain: | team 1 | Jac Schuurmans | 0413-350564 |
Renata
Tafeltenniscentrum "Flash"
Bekerakker 11a; Eindhoven |
www.ettvrenata.nl | 040-2428468 | renata@ttle.nl |
Wasgelegenheid: Ja | |||
Team1, 2 en 4 dinsdag 20.00uur | |||
Team 3 donderdag 20.00uur | |||
TT-App Renata | |||
Wedstrijdsecretaris | Gerard van Dongen | 06-51128490 | |
Teamcaptains: | team 1 | Gerard van Dongen | 06-51128490 |
team 2 | Tuur van Gestel | 06-29297625 | |
team 3 | Jan Withoos | 06-27380790 | |
team 4 | Henrie Vereggen | 06-41731147 |
Smash
Tafeltenniscentrum "Flash"
Bekerakker 11a; Eindhoven | 040-2428468 | smash@ttle.nl | |
Wasgelegenheid: Ja | |||
Alle teams maandag 20.00uur | |||
TT-App Smash | |||
Wedstrijdsecretaris | Rob Lathouwers | 06-40219463 | |
Teamcaptains: | team 1 | Gerrit Gerritsen | 06-25085996 |
team 2 | Murat Aslan | 06-43258605 | |
team 3 | Aletta van den Berg | 06-11246855 |
Stiphout
Tafeltenniscentrum Stiphouse
Braakweg 30; Stiphout | www.ttvstiphout.nl | 0492-534978 | stiphout@ttle.nl |
Wasgelegenheid: Ja | |||
Alle teams donderdag 20.00uur | |||
TT-App Stiphout | |||
Wedstrijdsecretaris | Jo op ten Berg | 06-12425840 | |
Teamcaptains: | team 1 | Bastiaan Nab | 06-15264584 |
team 2 | Roland Robinson | 06-20972282 | |
team 3 | Mike Raijmakers | 06-50504325 | |
team 4 | Jo op ten Berg | 06-12425840 |
Valkenswaard
Gymzaal lagere school
H. Hendrikstraat 3; Valkenswaard | www.ttv-valkenswaard.nl | 040-2042074 | |
Wasgelegenheid: Ja | valkenswaard@ttle.nl | ||
Alle teams dinsdag 19.30uur | |||
TT-App Valkenswaard | |||
Wedstrijdsecretaris | Erik Wulmsen | 06-16246842 | |
Teamcaptain: | team 1 | Erik Wulmsen | 06-16246842 |
Veldhoven
Burg. van Hoofflaan 147; Veldhoven | www.ttvv.nl | 040-8422116 | veldhoven@ttle.nl |
Wasgelegenheid: Ja | |||
Alle teams maandag 20.00uur |
|||
TT-App Veldhoven | |||
Wedstrijdsecretaris | Ingrid van Oijen | 06-53112404 | |
Teamcaptains: | team 1 | Jeffrey Kang | 06-21247495 |
team 2 | Martin Rikken | 040-2110833 | |
Alleen toernooien: | Marc Box |
Wetac
Sporthal de koolakkers / Sportcafé Westerhoven (parkeren op parkeerplaats van het sportpark)
www.facebook.com/Westerhovense.tafeltennisclub.WETAC/
Koolakkers 5, Westerhoven | 040-2045118 | wetac@ttle.nl | |
Wasgelegenheid: Ja | |||
Alle teams woensdag 19.45uur | |||
TT-App Wetac | |||
Wedstrijdsecretaris | Roel van den Berg | 06-55758963 | |
Teamcaptains: | team 1 | Michael Keijzer | 06-83974313 |
team 2 | Bob Bruns | 06-53324886 |
Deze website is met Jimdo gemaakt. Registreer je nu gratis op https://nl.jimdo.com